Informatika tanulása

Miért érdemes informatikát tanulni? Kutatások bebizonyították, hogy a jövőben mindenkinek szüksége lesz azokra a képességekre, amiket az informatika tanulása során sajátítanak el. Az informatika  átfogó ismereteket nyújt a számítástechnikai rendszerek, az adatkezelési eljárások és az informatikai alkalmazások területéről. Az informatika tanulása lehetővé teszi, hogy az emberek

szaguldás a matematika felvételi felé

Labdarugó VB – döntő

FIFA WC 2022, döntő Messi a mennybe ment: Argentína – Franciaország 2:2 (hosszabbítás után 3:3, tizenegyesekkel 4:2) Az első félidőben úgy tűnt, mintha az argentinok akarták volna csak igazán ezt a győzelmet. Messi előbb belőtt egy tizenegyest, aztán egy szép akció végén a nagy döntők embere,

Matematika tesztek, tanulás, felvételi, matekteszt

Matematika tanulása

Miért tanulj matekot?

Labdarugó VB – 3. hely

FIFA WC 2022, mérkőzés a 3. helyért Újra éremmel zártak déli szomszédaink: Horvátország -Marokkó 2:1 Ez az a meccs, aminek szerintem semmi értelme, két csalódott csapat vergődése. Ehhez képest ezúttal lelkesen ugrottak egymásnak a felek, és gyors gólváltással indult a találkozó. Aztán folytatódott az őszinte foci,